Hakkımızda

Tablosanatı, titizlikle seçilmiş sanatsal ve yüksek çözünürlüklü eserleri veya size özel fotoğrafları; en kaliteli dijital baskı yöntemiyle kanvas kumaş üzerine basılıp size canvas tablo haline dönüştürülmesine imkan sağlar. Aynı zamanda tablolarınızı dilediğiniz gibi kişiselleştirmenize olanak sağlar.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 2010'dan bugüne sayısız müşterisinin güvendiği tablosanati, memnun ve mutlu  müşteri profiliyle binlerce kanvas tablo üreterek adreslerine teslim etmiştir.

Yüksek teknoloji içeren plotterlar ile basılan canvas baskılarınızın üzeri koruyucu cila ile kaplanmaktadır. Fırınlanmış ahşap şaselere gerdirmeleri yapılmaktadır. En korunaklı olacak şekilde önce streç sonrasında kalın baloncuklara sarılarak adreslerinize kargolanmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız. 

Tablosanati olarak siz değerli müşterilerimize en geniş resim koleksiyonunu sunmak için her gün daha fazla çalışmaktayız. İlgi alanınız veya dekorasyonunuz ne olursa olsun sahip olmak istediğiniz tabloyu, binlerce seçenekten oluşan resim koleksiyonumuzdan oluşan tablo galerisi bölümünden sizlere sunmaktayız.

Ayrıca ölümsüzleştirdiğiniz anıları, eski fotoğrafları, saklandıkları yerden çıkarıp hak ettikleri yere koymanız için en kolay ve eğlenceli şekilde tasarlamanıza olanak sağlar.