Kendi Tablonu Yap

08 Aralık 2019

Duvarlarımızda bildiğimiz sanatçıların veya ismini bile duymadığımız ressamların tablolarını sergiliyoruz. Salonlarımızda gayet şık ve gösterişli görünsede insan kendi fotoğraflarını veya kendi çektiği kaliteli fotoğrafları tablo yaptırmaktan hoşlanır. Önceden genelde gelin damat fotoğraflarını duvarlarda görürdük ve bunu yaptırmak içinde epeyi uğraş verirdik. Fotoğrafçıya git büyüttür, tarat, bekle gelsin vs.

Artık okadar zor bir iş değil. Web sitemizdeki uygulama ile çok basit bir şekilde bilgisayarınızdan  Kendi Tablonu Yap menüsünden fotoğrafınızı yükleyerek sipariş verebilirsiniz. 

Kendi Tablonu Yap da fotoğrafınızı siteye yüklendikten sonra bir çok seçenek çıkıyor karışınıza. Bunlar; Tekli, yatay, Panoramik, 3 parçalı kanvas tablo modelleri ve 5 Parçalı kanvas tablo modelleri gibi tarzınıza zevkinize uygun bir çok avantaj. Kalite olarak diğer tablolardan hiç bir farkı olmayan senin tablon uygulaması fotoğrafınızın kalitesi iyi olduğu sürece duvarlarınızı canlı renkleri ile süsleyecektir. Kanvas tablolar kaliteli bir kumaşa basıldığı sürece duvarlarınızda uzun ömürlü kalmaktadır.